1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Плануєте розбудувати свій дім в Кривому Розі, або розширити підприємство? Витрачаєте купу часу на оформлення бумажок в різних організаціях? Вже з 1 жовтня весь комплекс сучасних геодезичних послуг можна отримати у Кривбасводоканалі!

081019 13 min

Також читайте -

Раніше абонентам доводилося замовляти топозйомку території під час розробки проектів або актуалізувати топогеодезичну документацію у різних компаніях. Це займало довгий час та утворювало незручності. Тепер увесь пакет технічних документів можна отримати в одному місці!
Проблемні ділянки та мережі постачальників інших комунальних послуг – газу, електричного струму, тепла та зв’язку тепер можна виявити швидко і достовірно за допомогою високоточного електронного трахеометру та трасошукача нового покоління.
А віднедавна в арсеналі геодезистів з’явилась новинка – двочастотний GPS-приймач, який з високою точністю визначає місцеположення точок на землі за допомогою супутника. Проводити таку зйомку справжнє задоволення – зручно, швидко, якісно!
Зекономте свої гроші і час, замовляйте повний пакет технічної документації у «Кривбасводоканалі».
Спеціалісти підприємства нададуть кваліфіковану консультацію і розроблять необхідну документацію згідно актуальним нормативам і в найкоротші строки.
Замовити послугу можна особисто за адресою: вул. Єсеніна, 6а

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Товари та Послуги Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий