1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Мешканцям Кривого Рогу радять фахівці Центру безоплатної правової допомоги: Ви вирішили поміняти вікна на металопластикові? Або замовити інші послуги? Не забудьте укласти договір, а в ньому передбачити

140819 2 min

Самий повний довідник Кривого Рогу державною мовою - Телефонник-КР

- строк дії договору, тобто початок дії договору (може бути з моменту підписання або з певної дати) та його закінчення,
- ціну договору,
- порядок оплати (може бути попередня оплата у певному відсотку від загальної
суми, а остаточний розрахунок після підписання акт приймання-передавання, 100% попередня оплата),
- відповідальність за порушення умов договору.

Це важливо, адже тоді у замовника послуг з'являється механізм захисту своїх прав споживача в суді.

Так, клієнтка Першого криворізького бюро правової допомоги пані О. звернулась з проблемою щодо того, що виконавець робіт зі встановлення вікон (компанія “Окна-Диасу”) вчасно не приступила до робіт, чим порушила умови договору. При цьому була внесена передоплата в розмірі 1600 грн., яку також недобропорядний підприємець повертати не поспішав, посилаючись на те, що винен його постачальник. З часом підприємець перестав відповідати і на телефонні дзвінки. Отже, ні вікон, ні сплачених 1600 гривень клієнтка не отримала. Але у неї був договір. У такій ситуації людина має право його розірвати в судовому порядку.
Цим і зайнялась юристка системи безоплатної правової допомоги Яна Шкурупій.

Відповідно до п. 1 ст. 10 Закону “Про захист прав споживачів” споживач має право відмовитися від договору про виконання робіт (надання послуг) і вимагати відшкодування збитків, якщо виконавець своєчасно не приступив до виконання зобов'язань за договором або виконує роботу так повільно, що закінчити її у визначений строк стає неможливим.

У результаті розгляду позовної заяви суд постановив стягнути з відповідача (підприємця) сплачену замовником суму авансу в розмірі 1600 (одна тисяча шістсот) гривень 00 копійок та судовий збір у розмірі 1536 грн. та інфляційні витрати.

Нагаду'ємо, що з питань захисту прав споживачів можна звертатись до центрів/ бюро правової допомоги (контакт-центр 0-800-213-103), де отримати правову інформацію, консультації, допомогу у складанні документів.
Для вразливих груп населення призначається представник або адвокат, гарантований державою.

Адреси у Кривому Розі:
- вул. Качалова, 2,
- вул. Станіслава Конткевича, 37,
- вул. Каткова, 25,
- пр. Героїв-підпільників, 1а.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Товари та Послуги Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий