1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.75 (2 Votes)

Як позбутися від кісточки на нозі біля великого пальця цікавить багатьох жінок, оскільки захворювання зачіпає їх частіше, ніж чоловіків. З проблемою кісточок на ногах стикається більше половини жінок, вік яких досяг 40 років

Суть захворювання полягає у відхиленні плеснової кістки стопи всередину. При цьому перший палець викривляється назовні. Така зміна напрямку росту носить назву вальгусної (від латинського слова викривлений) деформації. Як позбутися від кісточки в домашніх умовах цікавить багатьох. Але без застосування традиційної медицини це можливо тільки на перших стадіях розвитку хвороби. Ортопедичні вироби, в тому числі вальгусні шини також можуть допомогти подолати дане захворювання без операції. Більш детально можно подивится тут.

Лікування вальгусної деформації
Вальгусна деформація великого пальця на нозі отримала назву кісточки через утвореного наросту. У багатьох випадках причиною розвитку захворювання є шкідливий вплив не підходящого взуття або спадковий фактор. При цьому традиційний спосіб лікування кісточки на великому пальці ноги носить симптоматичний характер і спрямований на усунення болю. Також використовуються методи, що призводять до поступового виправлення напрямку росту пальця. Рентгенівський знімок, виконаний в трьох проекціях, дозволить виключити можливість прояви інших захворювань, і визначити точний ступінь деформації пальця.
Усього є 4 стадії розвитку захворювання. Вони безпосередньо залежать від того, на скільки градусів відхилений великий палець від поздовжньої осі стопи:
• Кут відхилення до 20°. Викривлення зростання вже помітно, але больові відчуття не виявляються. Народний метод лікування може виявитися вельми значущим в процес лікування. При цьому позбавлення від хвороби в домашніх умовах із застосуванням коректорів є не тільки можливим, але і реальним процесом.
• Викривлення на 20-30°. Болі з'являються при тривалому ходінні або перебування в положенні стоячи. Застосування народних і ортопедичних засобів - обов'язкова умова для уповільнення розвитку хвороби.
• Викривлення від 30 до 50°. При ходінні стопа болить, іноді навіть сильно. Кісточка на нозі значно збільшується в розмірах. Для зняття болю найчастіше необхідно болезаспокійливий засіб.
• Відхилення досить сильно виражено, кут відхилення перевищує 50°. Сильні больові відчуття спостерігаються як при ходінні, так і в стані спокою. Це вимагає постійного прийому знеболюючих і протизапальних препаратів. Ефективне лікування може бути виконано виключно шляхом хірургічного втручання.
Оперативне лікування на ранніх стадіях розвитку захворювання веде до більш сприятливих результатів. Однак хірургічне втручання не завжди дозволяє остаточно позбутися від кісточки на нозі біля великого пальця. Іноді наріст з'являється знову. Та й період відновлення буває досить тривалим через прояви ускладнень.

Нехірургічна корекція кісточки на нозі
Виконувати операцію для усунення дефекту на ступні коштує досить багато, та потребує чимало часу на відновлення. Тому при ранніх стадіях хвороби застосовують нехірургічні методи корекції великого пальця. Це сприяє позбавленню від кісточки або, принаймні, припинення її зростання. Для цього існують спеціальні ортопедичні засоби:
• Ортопедичні шини для лікування кісточки. Її використання доцільно при ранніх стадіях хвороби, включаючи третю. Тривалість використання визначає лікар. Шина виконує надійну фіксацію пальця навіть безпосередньо у взутті. Однак потрібно покупка туфель більшого розміру. При первинному використанні викликає болю через примусового зміни напрямку пальця. Тривале носіння шини сприяє поверненню будови стопи в початковий стан.
• Пальцеві коректори. Для використання в нічний час існує відвідний нічний вальгусний бандаж. Дозволяє регулювати кут відхилення великого пальця.
• Міжпальцеві перегородки і валики. Сприяють розподілу навантаження на всю стопу.
• Якісні ортопедичні устілки. Дозволяють здійснити розвантаження проблемної ділянки і провести корекцію зводу стопи.
Ці засоби дозволяють повністю позбутися від захворювання або уповільнити процес подальшого розвитку кісточки.

Добавить комментарий