1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як повідомила «Дніпропетровська обласна служба зайнятості», Юлія Ковшар – амбітна підприємниця та власниця овочевої крамниці «Дача» в Кривому Розі

 

Овочеву крамницю відкрито за програмою «Зроблено в Україні» в Кривому Розі

Скориставшись грантовою програмою «Власна справа», яка наразі є частиною платформи «Зроблено в Україні», Юлія відкрила еко-крамничку якісних овочів, фруктів, горіхів та сухофруктів.

Жінка завжди мріяла мати свій бізнес, тож проаналізувавши потреби мешканців району вирішила відкрити саме овочеву крамничку.

«В районі міста, де я проживаю, свіжу продукцію з полів та садів можливо придбати тільки сезонно з мобільних палаток. Екзотичні, тропічні фрукти або зелень взагалі відсутні», - ділиться Юлія.

Жінка склала бізнес-план, подала заявку на порталі «Дія» та згодом успішно захистила свій проєкт під час співбесіди. Попереду було отримання коштів та облаштування крамнички.

На грантові кошти підприємниця придбала плетені корзинки та лотки, стійку з підсвіткою з натурального дерева. Юлія облаштувала все самостійно, створивши затишну та естетичну атмосферу. А за головною умовою гранту вже працевлаштувала двох продавців продовольчих товарів.

Крамничка користується попитом у мешканців м. Кривий Ріг, радуючи покупців якісними та свіжими овочами і фруктами.

Сама Юлія із задоволенням слідкує за всіма бізнес-процесами, а в планах і надалі розвиватись, розширювати асортимент та залучати нових покупців.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Робота та Вакансії Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар