1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Досвід у резюме: що та як писати

140923 10 min

В пошуках роботи важливо правильно скласти резюме. Адже це ваш перший контакт з потенційним роботодавцем, і від його якості залежить, чи отримаєте ви запрошення на співбесіду. Одним з найважливіших розділів резюме є "Досвід роботи". Як правильно його оформити, щоб збільшити свої шанси на успішне працевлаштування?

Що таке досвід роботи в резюме?

Досвід роботи — це список місць, де ви працювали раніше, з вказівкою термінів роботи, посади, основних обов'язків і досягнень. Ця інформація допомагає роботодавцю оцінити ваші професійні навички, розуміння сфери і здатність виконувати певні завдання. 

Наприклад, якщо ви шукаєте роботу в Хмельницькому, вам треба показати, що ви вже маєте досвід роботи в цьому місті або в аналогічних умовах.

Як писати про досвід роботи?

1. Виберіть хронологічний або функціональний формат

Хронологічний формат передбачає перелік місць роботи в порядку зворотного хронологічного порядку (спочатку найновіше). Цей формат підходить, якщо у вас стабільний трудовий стаж без значних перерв.

Функціональний формат зосереджується на ваших навичках і досягненнях, а не на місцях роботи. Це може бути корисним, якщо у вас немає багато досвіду, або ви змінюєте сферу діяльності.

2. Вказуйте конкретні дати

При вказівці термінів роботи, важливо вказувати конкретні місяці і роки. Це допоможе роботодавцю краще зрозуміти, скільки часу ви провели на кожній посаді.

3. Опишіть свої обов'язки і досягнення

Для кожного місця роботи вкажіть не тільки посаду, але і основні обов'язки та досягнення. Старайтеся бути конкретними і використовувати дієслова для опису ваших дій (наприклад, "розробив", "організував", "провів").

4. Адаптуйте своє резюме під конкретну вакансію

Не варто включати в резюме всю інформацію про ваш досвід. Виберіть те, що найбільше відповідає вимогам конкретної вакансії.

Знайдіть роботу на robota.ua

Досвід роботи — це те, що робить вас унікальним кандидатом. Правильно оформлений розділ "Досвід роботи" може значно підвищити ваші шанси отримати бажану роботу. 

Якщо ви в пошуках роботи, відвідайте сайт robota.ua. Тут ви знайдете багато актуальних вакансій в різних сферах і зможете швидко відправити своє резюме потенційним роботодавцям.

Коментарі   

0 #1 дурачок криворожский 23.09.2023, 10:11
Собеседование резюме: Как долго вы проработали на последнем месте? – Пятнадцать лет. - Это прилично. А почему ушли? - Срок кончился. :lol:
Цитата

Додати коментар


✅ Рейтинг українських казино онлайн з ліцензією КРАІЛ. Найкращі бонуси та фриспіни для нових гравців!

купівля автобусних квитків

купівля залізничних квитків