1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)

Як повідомляє «Криворізька філія Дніпропетровського ОЦЗ», грантові програми діють в Кривому Розі. Литвиненко Олександра Вадимівна – власниця дитячого центру раннього розвитку «Мудрик», скористувалась допомогою держави

080923 34 min

Пані Олександра сьогодні не тільки чудовий педагог за покликанням і матір двох чарівних доньок, а й успішна бізнес-вумен та власниця дитячого центру раннього розвитку «Мудрик» на 97 кварталі, що у Кривому Розі. А ще зовсім нещодавно тільки мріяла про це.

Завдяки активним програмам Державної служби зайнятості, Олександра отримала грантові кошти на відкриття власної справи за проектом «Власна справа» та втілила свою давню мрію у життя.

Спеціалізовані дитячі заклади, або центри раннього розвитку, набувають все більшої популярності та попиту у нашій країні. Центр Олександри увійшов до великої всеукраїнської сім’ї «Мудрик» - відомої франчайзингової мережі найкращих центрів раннього розвитку дітей в Україні та став чудовою альтернативою державним і приватним дитячим закладам.

Дитячий заклад працює за декількома напрямами: міні-садочок, англійська мова, «Мама + я», курс «Мудрики», підготовка до школи, творча студія. Скоро планується запустити нові напрямки, такі як музична студія та дитячий фітнес.

«Мудрик» - не перший центр раннього розвитку дітей. У місті Кривий Ріг вже є подібні центри, але, детально вивчивши дану тему, дослідивши всі плюси і мінуси існуючих закладів, я переконалась у їх недостатній кількості та якості викладання, особливо в умовах воєнного стану в Україні, коли наше місто прийняло багато сімей переселенців. Більшість з таких центрів або переповнені, або працюють не на повну силу – деякі педагоги були вимушені залишити країну, або ж власником було прийнято рішення не ризикувати і закрити центр або зменшити кількість напрямків, тощо. Враховуючи той фактор, що багато сімей ще й повертаються додому, ситуація навіть загострюється»– каже пані Олександра.

За ідеєю Олександри, «Мудрик» повинен стати місцем, де у дітей пробуджують природну цікавість, відкривають творчі таланти та здібності, а також впроваджують найновіші технології у процес розвитку дитини.

Місце, в якому діти будуть себе почувати затишно, з комфортом, у безпеці та лагідних руках кваліфікованих вихователів і педагогів.

Олександру дуже тішить, що, відкривши дитячий центр, вона зробила вагомий соціальний внесок у розвиток майбутнього покоління українців.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Робота та Вакансії Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар


✅ Рейтинг українських казино онлайн з ліцензією КРАІЛ. Найкращі бонуси та фриспіни для нових гравців!

купівля автобусних квитків

купівля залізничних квитків