1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Для співробітників Метінвест із маріупольських активів у Кривому Розі відкриті вакансії та організовані курси з перенавчання. Наразі вже 110 маріупольців знайшли роботу на криворізьких підприємствах компанії

080722 14 min

Найбільше колег, які раніше працювали на меткомбінатах ім. Ілліча та Азовсталь, Маріупольському ремонтно-механічному заводі та Метінвест-Промсервісі, знайшли нові робочі місця на близьких за профілем Криворізькому ремонтно-механічному заводі й криворізькому майданчику підприємства Метінвест-Промсервіс. Дещо менша кількість працевлаштувалася на гірничо-збагачувальні комбінати компанії.

На сьогодні співробітникам із Маріуполя пропонують навчання за професіями, на які є попит на підприємствах.

Натепер безплатно з можливістю подальшого працевлаштування можна отримати такі спеціальності: дробильник, машиніст насосних установок, електрогазозварник, газорізальник, електрослюсар, токар, токар-розточувальник, підручний сталевара, терміст, зуборізальник, вибивальник відливків, обрубувач, заливник металу, сталевар електропечі.

Навчальні курси організовують безпосередньо на підприємствах КРМЗ, проммайданчиках Метінвест-Промсервісу, а також на Північному й Інгулецькому ГЗК. Тривалість курсів – від двох з половиною місяців до пів року.

У Кривому Розі планують відкрити понад 1000 місць для навчання маріупольців. Для тих співробітників, які приймуть рішення отримати затребувану професію, Метінвест компенсує оренду житла, надасть фінансову підтримку на перший тиждень навчання, а також стипендію на період проходження курсів за умови подальшого працевлаштування на підприємство.

Усі деталі про вакансії та навчальні курси можна дізнатися, зателефонувавши на безплатну гарячу лінію Центру кар’єри Метінвест: 0 800 606 000.

У Кривому Розі Центр кар’єри знаходиться за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Заводська, 1, Саксаганський район (на території заводу Метінвест-КРМЗ).

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Робота та Вакансії Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

+3 #1 Юрий 08.07.2022, 22:37
Следует уточнить, что они трудоустроены в ущерб работников из Кривого Рога, которых "выдавливают" всякими способами. Мариуполь постепенно вытравливает коренных жителей Кривого Рога. Такие вот мы гостепреимные(
Цитата

Додати коментар