1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Вам виповнилося 60 років чи більше? За критеріями держустанов України ви належите до категорії людей «похилого віку». Згодні з такою назвою? – запитує прес-служба АрселорМітал Кривий Ріг

160622 1 min

Ми вважаємо, повідомляє прес-служба АрселорМітал Кривий Рівг, що зараз, коли 60-річні працівники тримають тил і економіку країни, таке формулювання некоректне. Час руйнувати стереотипи!

«Похилий вік» суспільство може сприймати, як фізично похилену людину, яка вже не в змозі випрямитись та виконувати більшість роботи.

Але якщо подивитись на багатьох людей, яким за 60, то які ж вони «похилі»?
Це гарні та дозрілі фрукти, збагачені досвідом та знаннями.
Вони ще здатні звернути гори.

Погляньте на красеня 62-річного Сергія Сапьолку з шахтоуправління АрселорМіттал Кривий Ріг.

Впродовж 17 років він працював шахтопрохідником, кріпильником та бурильником, а зараз є головою цехового комітету і активним волонтером.

«Я не чоловік похилого віку, я муж у розквіті сил», - каже Сергій. Він слідкує за своїм здоров'ям: робить зарядку, приймає холодний душ та займається спортом. А на вихідних проїжджає понад 25 км на велосипеді туди і назад у село до родини. Крім того своїми міцними м'язами позує на фотосесіях.

Таких людей, які не зупиняються на досягнутому і продовжують працювати та підкорювати вершини у кар'єрі чи спорті, насправді багато.

Тому з нагоди Дня захисту людей похилого віку АрселорМітал Кривий Ріг пропонує уряду України переглянути вікові рамки для людей 60+ років, або перейменувати цю категорію, і змінити упереджене ставлення до них.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Робота та Вакансії Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар