1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

За процесуального керівництва Дніпровської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону, інформує Весь Кривий Ріг, повідомлено про підозру майору НГУ за фактом одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України)

Затримано на Дніпропетровщині майора нацгвардії, який наніс шкоду державі

За даними слідства, начальник відділення по роботі з особовим складом батальйону, під час особистої бесіди повідомив військовослужбовцю вказаного підрозділу, що за грошову винагороду зможе здійснити вплив на командира батальйону щодо включення солдата до списку військовослужбовців, задіяних у здійсненні бойових (спеціальних) завдань, насправді перебуваючи в місці дислокації.

І йому буде нараховуватись додаткова винагорода у розмірі близько 15 тис. грн. щомісячно. За це солдат повинен із суми, отриманої додаткової винагороди передавати підозрюваному грошові кошти у розмірі до 10 тис. грн. за кожен місяць.

Усвідомлюючи протиправний характер дій офіцера, солдат звернувся до працівників правоохоронного органу з відповідною заявою про вчинення злочину. Правоохоронці викрили підозрюваного під час одержання коштів.

Слідство триває.

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди Дніпропетровщини
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар


✅ Рейтинг українських казино онлайн з ліцензією КРАІЛ. Найкращі бонуси та фриспіни для нових гравців!