1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як повідомляє «Федерація хокею України», 11-го листопада під селом Андріївкою поруч із Бахмутом на Донеччині під час виконання бойового завдання на війні з російськими окупантами загинув 22-річний Макар Єрофеєв, колишній хокеїст дніпровських «Зеніта», «Яструбів» і «Аврори», старший лейтенант, заступник командира роти розвідки 92-ї окремої штурмової бригади

181123 18 min

За словами воїна і старшого брата Антона Єрофеєва, Макар загинув, коли вів новорекрутованих бійців в бій особисто. При відході Єрофеєв з побратимами переносили пораненого. Макар не відходив від пораненого до останього не дивлячись на обстріл. Його вбили мінометною міною.

«Ми з Макаром були наймовірно близькі, по 10 годин спілкувалися про те, як побудований світ, - згадує Антон. - Ніколи не відчував у ньому страху. Макар завжди йшов у бій, навіть коли командири забороняли йому це робити. Макар не міг бачити смерті своїх підлеглих в екран «стрімів» та чути як вони отримують поранення, у рацію, завжди ходив з ними в бій. Його любили всі, з ким він був знайомим».

Макар Єрофеєв брав участь в обороні Харкова, проганяв ворога від Чугуєва, командував підрозділами при Балаклійсько-Куп'янській операції, а коли отримав поранення, втік з лікарні.

Макар був задіяний у пекельних боях на північ від Бахмута під Хромовим, зупиняв «вагнерів», останнім часом організовув штурми біля Андріївки.

«Макар був найгероїчнвшою людиною, яких я знаю - стоїком, він до всього легко ставився‘ крім війни, мав добре філософське бачення воїна, вчив мене, - каже Антон Єрофеєв. - У нашої родини не було більшого страху, аніж загибель Макара. Нема таких слів, щоб описати трагедію твоєї загибелі, брате. Але поки живу, буду мститися за тебе, Єрофеєв Макар».

Федерація хокею України сумує разом з рідними, близькими і друзями Макара Єрофеєва.
Вічна слава всім, хто віддав життя за волю України!

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Дніпропетровщини
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

0 #2 наталя 20.11.2023, 10:30
світла пам'ять захиснику
Цитата
0 #1 Міра 20.11.2023, 10:04
Вічна шана загиблому
Цитата

Додати коментар