1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як стало відомо Весь Кривий Ріг з повідомлення голови Дніпропетровської обласної ради Миколи ЛУКАШУКА, трагедія затьмарила 8 травня – на Дніпропетровщині від забороненого касетного боєприпасу загинула дитина

080522 22 min

Микола Лукашук
20:15
Повномасштабна війна рф проти України триває сімдесят чотири дні

На жаль, маємо трагічну звістку з Синельниківського району: там внаслідок вибуху боєприпасу від касетного снаряду загинув хлопчик. Дитина знайшла небезпечний предмет і принесла його додому. Вибухівка здетонувала, від отриманих травм хлопчик загинув.

Закликаю громадян: розкажіть своїм дітям про небезпеку, яку несуть боєприпаси. Поясніть малечі, що до рук брати нічого не можна. Якщо ви самі знайшли вибухівку – телефонуйте до ДСНС та до поліції. Не випробовуйте свою вдачу, не думайте, що з вами трагедії не станеться.

 

Протягом сімдесяти чотирьох днів війни ворог неодноразово обстрілював Криворізький та Синельниківський райони, які межують із зоною бойових дій. Нині тамтешні землі засіяні касетними боєприпасами.

Рятувальники розміновують території, але це справа не одного дня.
До того ж обстріли можуть повторюватися.
Тож легковажність може коштувати життя.

Щодо безпекової ситуації: наразі російських окупаційних військ на території Дніпропетровщини немає. Попри сигнали тривоги, які вмикалися кілька разів, в області сьогодні «прильотів» не зафіксовано.

Тихої ночі.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Дніпропетровщини
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар