1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Збитки державі понад 1,3 млн грн – судитимуть начальника одного з відділів ЦНАП в Дніпропетровській області, повідомляє Весь Кривий Ріг з посиланням на прес-службу обласної прокуратури

130422 17 min

Синельниківською окружною прокуратурою, повідомляє Весь Кривий Ріг, скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно начальника одного з відділів Центру надання адміністративних послуг в області за фактом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та підроблення офіційних документів (ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України).

Слідством встановлено, що службова особа у березні 2021 року, зловживаючи своїм службовим становищем, внесла до офіційних документів завідомо неправдиві відомості щодо передачі 13 земельних ділянок загальною площею 26 га у приватну власність безоплатно. Внаслідок цього державі завдано понад 1,3 млн грн збитків.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими відділення поліції № 5 Синельниківського РУП ГУНП у Дніпропетровської області.

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди Дніпропетровщини
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар