1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Інформує Весь Кривий Ріг: У березні медики Дніпропетровського обласного кардіоцентру прооперували майже 100 пацієнтів з інфарктами. Нормальну роботу серця їм відновлювали за допомогою стента. Про це розповіли на брифінгу в обласній військовій адміністрації

120422 15 min

«З початку війни до нас стало звертатися значно більше пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями. Окрім стентування, проводимо і коронарне шунтування, імплантуємо кардіостимулятори, оперуємо серцеві клапани. Працюємо, як і раніше, у режимі 24/7», – зазначив заступник директора Дніпропетровського обласного кардіоцентру Сергій Максименко.

Він підкреслив, що для збереження життя дуже важливо при перших ознаках інфаркту звернутися до лікарів. Ідеально – протягом першої години.

«Викликайте «швидку», якщо відчули біль у грудині, яка не минає протягом півгодини. Вона може віддавати в руку та збільшуватися при фізичному навантаженні. Це ознаки гострого інфаркту міокарда», – сказав Сергій Максименко.

Для профілактики інфаркту важливо вчасно розпізнати гіпертонічну хворобу.
У разі підвищення тиску коригувати свій стан медичними препаратами.

«Якщо вам більше 30 років, ви відчули напруження в голові, біль у потилиці, поміряйте артеріальний тиск. У разі його підвищення зверніться до сімейного лікаря. Він призначить препарати, які підійдуть саме вам», – додав Сергій Максименко.

В обласному кардіоцентрі можна отримати консультації кардіолога, аритмолога, кардіохірурга, дитячого кардіоревматолога. Для цього необхідно взяти направлення у сімейного лікаря.

Телефони реєстратури:
056-778-21-33,
056-740-96-45.

Підготувала до публікації
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Дніпропетровщини
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар