1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як стало відомо Весь Кривий Ріг з офіційних джерел, рятувальники стабільні, пацієнти з Краматорська теж. В обласному департаменті охорони здоров‘я розповіли про стан здоров’я постраждалих

110422 24 min

Як йдеться у повідомленні «Дніпропетровської обласної ради», у двох лікарнях Дніпропетровщини продовжують перебувати п’ятеро рятувальників, які постраждали внаслідок вчорашнього вибуху в аеропорту. У них - мінно-вибухові поранення.

Надзвичайникам зроблені всі необхідні оперативні втручання й надана своєчасна медична допомога. Нині вони лишаються у відділеннях інтенсивної терапії. Загрози життю, переконують в департаменті охорони здоров’я, немає.

«Щодо постраждалих на вокзалі у Краматорську. Всього до лікарень нашої області ми, спільно із ЗСУ та медициною катастроф, доправили 98 пацієнтів. Із них 19 - діти. На сьогоднішній ранок шестеро людей (2 дітей та 4 дорослих) вже виписані. З тих, хто лишився - 6 дітей та 7 дорослих - лишаються у важкому та вкрай важкому стані. Лікарі мають всі необхідні препарати та засоби для роботи», - розповіла виконувачка обов’язків директорки департаменту охорони здоров'я Дніпро ОВА Вікторія Кулик.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Дніпропетровщини
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар