1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

10 квітня, повідомляє Весь Кривий Ріг, з посиланням на одне з британських видань, українські ЗМІ запестріли новинами про «великий наступ на Дніпро»

110422 1 min

В повідомленнях йшла мова про те, що російські окупанти можуть здійснити наступ на Дніпро з Ізюму для того, щоб просунутись на Донбас, - про це написав «The New York Times».

«Бої загострилися навколо Ізюма після того, як Москва оголосила про свій намір зосередити свої бойові дії на сході, вивівши десятки тисяч військ з півночі після протистояння більш жорсткому, ніж очікувалося, українському опору», - йшлося в повідомленнях вітчизняних ЗМІ.

Вони цитували наступні фрази у перекладі – «Ми вже багато днів говоримо про те, наскільки важливий для них Ізюм, - зазначив чиновник Пентагону. За словами джерела, окупантам потрібен Ізюм, щоб утримувати свої передові лінії фронту та дозволити їм просунутися до Дніпра та інших стратегічно важливих міст на Донбасі».

В реальності, 10 квітня колону бронетехніка рф розбили артелерійським обстрілом сили ЗСУ, про це повідомив голова військової адміністрації Харківщини.

Також за повідомленнями очільників Дніпра та області, районний центр за дні війни добре укріплено, і якість оборони високо оцінили представники Президента, які нещодавно їх проінспектували -

Тому ні про який «наступ на Дніпро» не йде мова.
СБУ розбираються, хто розганяє панічні настрої.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Дніпропетровщини
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

0 #1 Міра 12.04.2022, 14:38
Хотілося, щоб це було так
Цитата

Додати коментар