1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Как сообщает Днепропетровская обладминистрация, 24 марта на линию 103 обратился мужчина, почувствовавший недомогание. Так как он сообщил, что неделю назад вернулся из Египта, на вызов приехали медики в спецкостюмах

250320 1 min

Также читайте -

Пациент был доставлен в больницу №21 Днепра, где ему диагностировали ОРВИ и осложнение в виде воспаления легких. Несмотря на старания медиков, мужчина скончался в тот же день.
Результаты тестов на коронавирус будут известны сегодня, 25 марта.
Еще 9 человек проверяют на наличие инфекции на COVID-19.

У Дніпрі помер 45-річний чоловік, який тиждень тому повернувся із подорожі до Єгипту. Відчув нездужання, проте до лікарів звернувся лише сьогодні. На «швидкій» його у важкому стані доправили до Дніпровської міської лікарні №21. Лікарі боролися за життя пацієнта, проте врятувати його не вдалося. Результати тесту на коронавірус будуть відомі завтра, 25 березня. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.
«Щойно директор департаменту охорони здоров’я ОДА Валерій Сердюк повідомив мені, що у Дніпровській лікарні №21 помер чоловік. Після 10-денної подорожі він занедужав, проте займався самолікуванням. Звернувся до лікарів в останній момент. На жаль, попри максимальні зусилля, врятувати пацієнта не вдалося», – зазначив Олександра Бондаренко.
Чоловік викликав швидку 24 березня. Медики прибули вже у захисних костюмах. Пацієнт був у важкому стані, у лікарні йому діагностували пневмонію.
«Чи причиною ускладнень став саме коронавірус, нині з’ясовується. Результати досліджень будуть відомі вже завтра, – зазначив Олександр Бондаренко. – Ще раз закликаю мешканців області: щойно відчули нездужання, негайно телефонуйте лікарю. Самолікування може призвести до трагічних наслідків».
Нині на Дніпропетровщині – два лабораторно підтверджені випадки коронавірусу. Ще дев’ять людей нині перевіряють на COVID-19.

Юлия ЛАПОЧКИНА,
специально для рубрики
Новости Днепропетровской области
сайта Весь Кривой Рог

Додати коментар