1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Невід'ємна частина меблевого виробництва – болти DIN603

Болти стандарту DIN603 можна придбати в інтернет-магазині Dinmark

Виготовлення меблів передбачає не лише вибір матеріалів, а й якісних кріплень. Серед усієї різноманітності металовиробів, для цієї сфери, підходящим є DIN603. Конструктивно, він складається з круглої тонкої голівки та квадратного підголівника. Останній унеможливлює прокручування виробу в місці встановлення, що дозволяє гарантувати його міцність. Якщо вам потрібний стандарт DIN603, ви можете придбати його в інтернет-магазині Dinmark.

Технічні особливості

Перше, на що потрібно звернути увагу – клас міцності. Він є максимальним навантаженням, при впливі якого виріб буде пошкоджено. Представлений болт може мати маркування від 4.6 до 8.8. Залежно від умов експлуатації підбирається відповідний варіант. Як матеріали виробництва використовується:

  • Сталь, що дозволяє створити метиз різного рівня міцності;
  • Нержавіюча сталь. Її перевага в тому, що болти можуть використовуватися при змінах температур і негативних факторах оточення, зберігаючи технічні властивості;
  • Латунь – вибір на користь цього матеріалу є актуальним, якщо конструкція піддається динамічним або циклічним навантаженням;

В основному, покупців цікавить болт з напівкруглою головкою та квадратним підголовником, зроблений зі сталі. Як захисне покриття використовується:

  • Цинк – універсальне рішення, яке дозволяє виключити ймовірність появи корозії. Це потрібно, якщо меблі знаходяться в агресивному оточенні;
  • Дакромет – сучасне покриття має електропровідні властивості, що у деяких ситуаціях є основним критерієм;
  • Платковий цинк – він схожий на звичайний, але візуально, болт буде матовим;
  • Жовтий цинк – жодних відмінностей від основного матеріалу він не має, окрім кольору;

Який варіант металовиробу підійде у вашому випадку, буде залежати від особливостей меблів. Можна звернутися до фахівців для отримання консультації.

Сфери використання

DIN603 вважається одним з найбільш поширених, оскільки багато сфер виробництва не можуть без нього обійтися. Йдеться не лише про меблеве виробництво, а й про:

  • Будівництво – як з'єднання дерев'яних конструкцій;
  • Машинобудування – для кріплення вузлів;
  • Побудові мостів;

Відмінна міцність, спеціальна обробка та відповідні технічні особливості – те, що робить представлений болт популярним. Він має доступну вартість, незважаючи на популярність.

Де зробити покупку?


Дізнатися більше цікавого про стандарт DIN603 можна на https://www.slk.kh.ua/novini-kompanij/konstrukcia-ta-harakteristiki-bolta-din-603.html. За бажання здійснити придбання переходьте в каталог інтернет-магазину Dinmark. В наявності представлена перевірена продукція від відомих виробників. Каталог регулярно оновлюється, що дає змогу знайти потрібний товар. Доставка замовлення проводиться по країні тарифами поштового оператора.

Коментарі   

-1 #1   02.04.2024, 10:58
Опсyительная новость.. Спасибо.!
Цитата

Додати коментар


✅ Рейтинг українських казино онлайн з ліцензією КРАІЛ. Найкращі бонуси та фриспіни для нових гравців!