1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Поліція Херсонщини, повідомляє Весь Кривий Ріг, за добу відкрила 10 кримінальних проваджень щодо воєнних злочинів армії рф За всіма фактами відкриті кримінальні провадження за ст.438 (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України

050822 2 min

Так, у Каланчацькій громаді військові рф викрали директорку школи.
Нині місцезнаходження жінки невідоме.

Також військовослужбовці рф викрали голову Горностаївської громади через відмову у співпраці. Вранці окупанти вломилися додому до чоловіка, нічого не пояснюючи, нанесли йому тілесні ушкодження, посадили в автомобіль та увезли в невідомому напрямку. Того ж дня військові викрали з дому і місцевого волонтера.

У Чулаківському лісництві через бойові дії сталося загоряння лісової підстилки, пожежа охопила 5 гектарів лісу.

Під час ворожого обстрілу смт Нововоронцовка пошкоджені та зруйновані будинки місцевих жителів.

У Херсоні з затону військові рф викрали баржу, яку використовують у власних злочинних цілях.

За всіма фактами відкриті кримінальні провадження за ст.438 (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Крім воєнних злочинів, поліція за добу відкрила 25 кримінальних проваджень за фактами шахрайства на тимчасово окупованих територіях області.

Серед найпоширеніших схем: пропозиції заробітку в інтернет-магазинах, конвертування гривень у рублі, надання послуг з працевлаштування за кордоном, послуги перевезення з окупованої на підконтрольну Україні територію, заробіток на комісії від вкладу депозиту.

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди України
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар