1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

«Ворожа росія нарощує сили на Запорізькому та Херсонському напрямках та розконсервовує техніку» - про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов під час брифінгу. Подробиці – у матеріалі Весь Кривий Ріг

040822 26 min

Ворожа росія продовжує використовувати «сирійський» досвід – тотально знищує цивільну інфраструктуру та мирне населення шляхом завдання ракетно-авіаційних ударів.

Також противник нарощує свої сили для ведення тривалих бойових дій на нашій території.

«Окупант продовжує збільшувати сили на Запорізькому та Херсонському напрямках. На Криворізький напрямок окупант перекинув три батальйонно – тактичні групи з Новопавлівського напрямку, а також ввів одну таку групу на Запорізькому напрямку», – сказав заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов.

За словами бригадного генерала, поповнення сил та засобів росія здійснює через Керченський міст та територію Криму. Також півострів використовується як плацдарм для особового складу та озброєння. Відмічається перебазування армійської авіації Східного військового округу на територію Криму.

Країна-агресор росія продовжує розконсервовувати техніку з довгострокового зберігання.

«Продовжується помітне посилення позицій противника на захоплених територіях. До північно – східних регіонів Херсона стягнуто велику кількість озброєння та військової техніки. Не виключено, що противник може або буде намагатися здійснити наступальні дії в глиб нашої оборони, щоб змусити ЗСУ припинити розширення плацдарму та перейти до оборони», – заявив Олексій Громов.

За окремою інформацією, на Лівому березі Дніпра розмістилися загони Нацгвардії Чечні, які, нібито, отримали наказ не допустити відступу військ рф з правобережної Херсонщини.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини України
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

0 #1 наталі 05.08.2022, 09:20
і чого ЗСУ дозволяє рф нарощувати сили?
Цитата

Додати коментар