1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)

Портсигари стали важливою частиною культури, і, можливо, найпомітнішим аксесуаром у фільмах про Бонда 60-х років. Агент 007 часто носив із собою портсигар, в якому ховалася зброя або пристрої, що використовуються у його діяльності

150622 29 min

Сьогодні цей аксесуар менш популярний у порівнянні з минулим століттям, але все ж таки є любителі подібних девайсів. Цей аксесуар стане невід'ємною частиною образу ділової людини.

Якщо ви шукаєте цікавий подарунок, то купити портсигар – https://duda.com.ua/category/portsigary/ найкраща ідея. Тенденція використати цей аксесуар, збереглася крізь сторіччя. Багато хто цінує його за практичність та надійність.

У Європі та в Україні відродилася культура використання портсигарів, багато з них виготовлені з таких матеріалів, як нержавіюча сталь, шкіри та шкірозамінника. Варто зазначити, що поновлення інтересу в основному пов'язане з тим, що на пачках цигарок наклеєні великі попереджувальні наклейки з шокуючими зображеннями. Однак серед користувачів цього виду аксесуарів є невеликий відсоток справжніх цінителів.

Тим не менш, цей витвір вікторіанської епохи почав втрачати свою цінність для звичайних людей. Але залишається цінним предметом колекціонерів і може стати добрим подарунком курцеві. Такий аксесуар підкреслить статус свого власника. А для справжніх цінителів є моделі минулих епох, які дуже цінні через їх багато прикрашений дизайн, що відображає минулі епохи.

Навіщо використовувати портсигар?

Це статус, стиль та цінне придбання. Такі аксесуари не тільки запобігають роздавлюванню або згинанню сигарет, вони зберігають продукти куріння сухими та свіжими. Вони також часто оснащені тримачами для запальничок, сірників, паперу та інших аксесуарів, а деякі навіть мають власні вбудовані попільнички та інші корисні пристрої.

З яких матеріалів виготовляються портсигари?

150622 30 min

Портсигари виготовляються з різних матеріалів відповідно до ваших потреб. Шкіряні екземпляри підкреслюють статус свого власника, а металеві варіанти портативніші, забезпечують герметичне закриття і захищають вміст від будь-якого впливу.

Найпоширеніші матеріали, які використовуються для виготовлення портсигарів – це:
1. Алюміній.
2. Пластик.
3. Шкіра.
4. Срібло та золото, та інше.

В асортименті магазину ДуДа ви знайдете товари з різних матеріалів на будь-який смак та колір.

Додати коментар