1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

Державне бюро розслідувань продовжує системну роботу з викриття зрадників, які перейшли на бік ворога і сприяли окупантам, повідомляє Весь Кривий Ріг

190522 13 min

Так, у березні 2022 року працівники ДБР спільно із СБУ затримали заступника генерального директора Чорнобильської атомної електростанції, який самовільно залишив місце служби в умовах воєнного стану та переховувався на території Закарпатської області.

Йому вже повідомлено про підозру в самовільному залишенні військової частини або місця служби, а також нез’явленні вчасно на службу без поважних причин, вчиненому в умовах воєнного стану або в бойовій обстановці (ч. 5 ст. 407 КК України) та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Військовослужбовець втік зі станції і не забезпечив фізичний захист об’єкту, що прямо входило в його функціональні обов’язки. На додаток, у ході слідства працівники ДБР перевіряють можливу причетність посадовця до проведення підривної діяльності проти України. Зокрема вони мають встановити, чи сприяв він військовим росії у захопленні ЧАЕС наприкінці лютого.

Працівники ДБР у взаємодії з працівниками СБУ провели обшуки в адміністративних приміщеннях ЧАЕС. Низка обшуків проведена і за місцем проживання фігуранта. Під час слідчих дій вилучено документи та цифрові носії інформації.

Також, слідчі провели допити свідків, заплановано проведення судової психологічної експертизи та допити посадових осіб ЧАЕС.

За результатами проведених слідчих дій вирішуватиметься питання щодо повідомлення посадовцю про підозру у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України).

Процесуальне керівництво здійснює Закарпатська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері.

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди України
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

+1 #3 Міра 20.05.2022, 20:31
Більшість чиновників як флюгер - кули вітер дме, туди його несе
Цитата
+1 #2 Наталя 20.05.2022, 12:50
та скільки ж вас ще є таких зрадників!!!
Цитата
+1 #1 Иван 19.05.2022, 14:37
У перечня следственных действий не хватает дополнения: избили до полусмерти.
Цитата

Додати коментар