1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)

Злагоджена робота підрозділів радіоелектронної боротьби та протиповітряної оборони Сухопутних військ, повідомляє Весь Кривий Ріг з посиланням на офіційні джерела,  допомагає вражать російські БПЛА

030522 10 min

За повідомленням Генштабу ЗСУ збиті безпілотники «Орлан» та «Тахіон» на Східному напрямку і «ZALA» на Північному. За останні 2 доби ЗСУ ліквідували майже 20 ворожих БПЛА загальною вартістю близько 10 млн. доларів.

Тільки за добу 2 травня протиповітряною обороною Повітряних Сил та Сухопутних військ збито вісім повітряних цілей – один БпЛА «Форпост» та сім «Орлан-10».

Варто відзначити, що «Форпост», збитий підрозділом ЗРВ повітряного командування «Південь», є дороговартісним апаратом, який оцінюють у 7 мільйонів доларів.

Це ліцензована ізраїльська копія БпЛА «Searcher». За версією міністерства оборони окупантів, у 2019 році усі запчастини даного БпЛА пройшли імпортозаміщення, установлено російське програмне забезпечення і він може нести озброєння – контейнер з ракетою ПТРК. Ну, як ви вже здогадались, «нє імєющій аналогов»!

Також читайте - Ніч в Кривому Розі і на Криворізькому напрямку фронту пройшла спокійно

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини України
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар