1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як стало відомо Весь Кривий Ріг з інформації «Національна поліція України», на Запоріжжі поліцейські викрили перевезення цигарок під виглядом гумвантажу
Вартість товару становить мільйон гривень. Про це повідомили у Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

220422 1 min

220422 2 min

З перших днів війни люди об’єдналися заради допомоги один одному, тисячі тонн гуманітарного вантажу отримали та продовжують отримувати громадяни.
Однак є й такі, які намагаються скористатися ситуацією на свою користь.

Для недопущення таких фактів поліцейські Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції проводять комплекс відповідних заходів: супроводжують гуманітарні вантажі до пунктів розвантаження та перевіряють відповідність вантажу наданим документам.

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Запорізькій області викрили факт незаконного перевезення підакцизної продукції під виглядом гуманітарного вантажу.

Автівка рухалась у складі гумконвою.
Під час перевірки вантажівки були виявлені 16 тисяч пачок цигарок.

Слідчі відділу поліції № 4 Запорізького райуправління поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204 (незаконне транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Проводяться заходи для встановлення осіб, що можуть бути причетні до організації даного трансферу.

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди України
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

0 #2 Міра 23.04.2022, 14:56
Добре, що поліція ретельно перевіряє вантажі волонтерів
Цитата
0 #1 Анна 23.04.2022, 05:49
Але ж багато з наших шановних захисників палить. Від цієї пагубної звички дужу психологічно та фізично важко позбутися. А їм і так зараз не легко. То може для них оті цигарки були?
Цитата

Додати коментар