1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

З метою отримання інформації про оперативну обстановку у звільненому від тимчасової окупації населеному пункті, повідомляє Весь Кривий Ріг, керівник Херсонської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері здійснив виїзд до смт. Нововоронцовка Бериславського району Херсонської області

200422 19 min

Перш за все прокурор подякував місцевим жителям за їх стійкість, витривалість, супротив та мужність у боротьбі з агресором.

У ході зустрічі він роз'яснив їм про їхні конституційні права та свободи під час дії воєнного стану, механізми їх забезпечення, роботу правоохоронних та інших державних органів, порядок подання заяв та повідомлень про вчинені правопорушення, а також заходи реагування.

Окремо керівник прокуратури провів профілактичну бесіду з військовослужбовцями щодо кримінальної відповідальності за військові кримінальні правопорушення, проінформував їх про види злочинів та порядок притягнення до відповідальності за їх вчинення.

Зазначимо, що життєдіяльність селища забезпечується завдяки спільній роботі представників волонтерських організацій та безпосередньо місцевих жителів.
Зокрема, у населеному пункті здійснюється гуманітарне забезпечення та цілодобово надають допомогу медичні працівники.

Зауважимо, що за наявності навіть найменшої можливості органи спеціалізованої прокуратури Південного регіону виїжджатимуть до вже звільнених територій Півдня України з метою допомоги мешканцям, у документуванні злочинів, скоєних агресором, та забезпеченні правопорядку у військових частинах та формуваннях.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини України
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар