1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

За минулу добу, повідомляє Весь Кривий Ріг з посиланням на офіційні джерела, поліцейські Дніпропетровщини перевірили понад 150 підозрілих осіб

170422 14 min

Мешканців області, повідомляє Весь Кривий Ріг, перевіряють на участь у диверсійно-розвідувальних групах, підтримку країни-агресора та проросійську позицію.

Під час перевірки було виявлено місцеву мешканку, яка могла надавати послуги з підробки медичних довідок та документів, завдяки яким чоловіки могли виїхати за кордон до інших країн. Затриману доставили до Служби безпеки України.

Прикордонники виявляють і інші методи незаконного перетину кордону чоловіками.
Так, у пункті пропуску «Мамалига», що на українсько-молдовському кордоні, прикордонники виявили та передали співробітникам поліції трьох громадян Азербайджану. Чоловіки намагалися покинути Україну та на паспортний контроль надали підроблені свідоцтва про повернення на Батьківщину.

Під час перевірки документів з’ясувалося, що чоловіки змінили закінчення своїх прізвищ та надали підроблені документи прикордонникам. Згодом з’ясувалося, аби уникнути призову, трійко приховали й своє українське громадянство. На даний час чоловіки надають пояснення компетентним правоохоронним органам.

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди Дніпропетровщини
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар