1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Информирует Весь Кривой Рог: Главный санитарный врач сообщает, что рынки будут работать не по Правилам карантина, установленным Кабмином, а по «разрешениям» специалистов Госслужбы по вопросам безопасности пищевых продуктов, которые будут выдавать ежедневно

280420 44 min

Также смотрите -

Вызывает опасение также то, что за любителями стихийной торговли должна гоняться администрация рынка, а не полиция – ведь бабушка с пучком петрушки может стать причиной закрытия всего рынка.

Вызывает недоумение, что правила торговли будет контролировать не местная власть, которая заинтересована в выполнении норм, а чиновнику в единственном лице, который может повелевать судьбами сотен ФОП.

Сергій Доротич
РИНКИ ВІДКРИВАЮТЬ чи СТАВЛЯТЬ НА ЛІЧИЛЬНИК?

Наче гарна новина, перша перемога, але якщо зануритись в деталі, то виникає логічне запитання - РИНКИ МАЮТЬ ЗАНОСИТИ БАБЛО ЗА ПРАВО ПРАЦЮВАТИ?

Головний санітарний лікар України заявив, що після відкриття продовольчих ринків за їх роботою БУДЕ СТЕЖИТИ Держслужба з питань безпеки харчових продуктів, а дозволи на відкриття чи заборону відкриття ринку видаватимуться ЩОДЕННО!

Але чому знову створються нерівні конкурентні умови для роботи ринків і торговельних мереж?

Чому створюють окремий протокол?

Чому щоденні дозволи не видаються на кожен окремий магазин, де часто порушені санітарні норми?

Чому забирають повноваження для вирішення цього питання у органів місцевого самоврядування (колегіальний орган), а віддають всі повноваження окремому чиновнику, що може привести до корупції?

Хто відшкодує збитки фермеру чи підприємцю, коли рішенням однієї людини ринок зможуть закрити в будь-який момент?

Щодо стихійної торгівлі, то це взагалі знущання. Як може адміністрація, чи власник ринку воювати з нелегалом? Хіба це не обов'язок правоохоронців? Якась бабуся з пучком зелені під парканом ринку ставить під загрозу роботу сотень легальних підприємець на цьому ж ринку. Взагалі, СТИХІЙНА ТОРГІВЛЯ – це адміністративне правопорушення згідно ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (торгівля з рук у невстановлених місцях) та ст. 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності). Присікати нелегальну торгівлю повинна Національна Поліція, бо це правопорушення, за яке передбачена адміністративна відповідальність згідно зі статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Відповідно до ст.255 КУПАП, право застосовувати заходи до порушників надано посадовим особам органів Міністерства внутрішніх справ.

ВИСНОВОК:
Ринок, як і підприємці цього ринку, стають заручниками волі і примхи конкретного чиновника! Попахує корупцією.

Юрий ПОТУПЧИК,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

Добавить комментарий