1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

В Украине снова зафиксирован факт шокирующей педофилии – 32-летний, ранее судимый гражданин изнасиловал в сарае на околице села 3-летнюю девочку

190419 24 min

Преступление зафиксировано в Житомирской области 18 апреля.
Вячеслав АБРОСЬКИН просит общественность и нардепов поддержать законопроект 6607, который предусматривает ведение открытого реестра педофилов и химическую кастрацию для лиц, совершающих подобные преступления.

Напоминаем, в Кривом Роге недавно поймали на горячем педофила. Но правоохранители его отпустили, так как он «не успел» изнасиловать ребенка...

Из архива – Не изнасиловал, значит, не виноват? В Кривом Роге отпустили педофила за отсутствием состава преступления?

Из архива - В Кривом Роге задержан педофил-рецидивист при попытке насилия над 8-летней девочкой

Вячеслав Аброськин
18.04.2019, Житомирська область.
Новий жахливий випадок проти малолітніх дітей.
32-річний покидьок, раніше засуджений за крадіжки, скоїв розпусні дії відносно 3-річної дитини. Він завів дитину до сараю у селі, де знущався над нею, там їх знайшла мати.
Що можна сказати про дорослу людину, яка згвалтувала малечу, що не може зрозуміти характер та значення вчинених відносно неї ганебних дій?
Питання - яке потрібно для нього покарання?
На моє особисте переконання, спочатку ми маємо знати всіх покидьків, які були раніше засуджені за статеві злочини відносно малолітніх дітей та які проживають поряд з нашими дітьми.
Томи пропонуємо законопроект #6607. Відкритий реєстр цих покидьків є у всіх розвинутих демократичних країнах світу. Це практика, яка дозволяє робити ефективну профілактику проти статевих злочинів відносно дітей.

Юлия ЛАПОЧКИНА,
специально для рубрики
Новости Украины
сайта Весь Кривой Рог

Добавить комментарий