1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Алла Френкель, дизайнер и владелец бренда элитного белья из Одессы, оказалась в центре серьезного скандала с фотографом Аллой Домбровской, которая провела вызывающую фотосессию с 12-летними девочками

Первой на эту «рекламу» обратила внимание журналистка Алина Степанец. «12-летние девочки в образах парижских куртизанок. Палехче там... Образы слишком вызывающие, томные взгляды, выставленное бедро... Сексуализация ребенка в чистом виде»...

...«Выглядит все это гнусно, как-будто каталог девочек для старого педофила»...

... «Я не вижу рекламы детской одежды, а вижу бордель. Из-за их поз белье и не замечаешь»...

А ведь дизайнер "просто хотела прорекламировать" новую детскую коллекцию нижнего белья для «недели моды», которая пройдет в Одессе с 17 по 21 октября, утверждает реклама в Инстаграмм:
... «Нижнее белье для детей премиум класса! Теперь юные леди могут позволить себе утонченное, элегантное нижнее белье! Изысканное кружево, приятные к телу натуральные ткани, оригинальные декоры»...

...«Да что вы знаете о рекламе товаров для детей! Одесский дизайн элитного белья он такой. Особенный», – сказано в блоге Рагу.лі в Facebook под снимком...

... «Хочется улететь на Марс, чтобы ни видеть эти уродливые произведения искусства и роль детей в них»...

...«А родители? Вы куда смотрите. Это же девочки, а не малолетние, простите – шлюхи»...

На фотографии обратил внимание уполномоченный президента по правам ребенка Николай КУЛЕБА и уже обратился с жалобой в полицию.

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба
26 сентября в 14:26

Це не реклама дитячого одягу - це злочин, вчинений проти дітей за згодою чи бажанням їхніх же батьків.
Фото, на яких маленькі дівчата постали в образі куртизанок, розлітаються інтернетом з шаленою швидкістю.
Дизайнер та фотограф досягли своєї мети - за лічені години звабливі фото дітей тисячами розійшлися мережею!
На перший погляд фото більше підходять для реклами борделю, ніж дитячої білизни. І я не дивуюсь діям фотографа, але мене дивує позиція батьків, які заради свого самолюбства готові оприлюднити оголене тіло своєї дитини.
Я звертаюсь до батькiв цих дiвчат: невже бажання потішити ваше Его вище здорового глузду? Ви розумієте наслідки даної фотозйомки?

Ця світлина буде впродовж всього життя дитини в інтернеті.
Через відверту фотосесію дитина може стати жертвою булiнгу або навіть сексуального насильства.
Фото вашої дитини може бути розміщено на сайтах з дитячою порнографією.
Привернення уваги педофілів та контакт з дітьми через соціальні мережі чи у реальному житті.
Рання сексуалiзацiя дiтей.

Усвідомлення себе як суб‘єкта сексуальної пристрасті в тому числі і в очах однолітків та інших людей
Для нас норма - напівоголені діти у будуарі на тижні моди? Тобто це має бути приклад для наслідування?! Я прошу вас не робити перепост тих дитячих фото, адже це лише підвищує популярність працівників «мистецтва».
Я вбачаю у цих діях ознаки і експлуатацію дитини, і залучення дітей до найгірших форм дитячої праці, але кваліфікувати ці дії та вжити заходів щодо притягнення винних до відповідальності мають правоохоронні органи. Очікую, що за даним фактом буде відкрито кримінальне провадження, опитані всі учасники, замовники, з’ясовано наміри та чи усвідомлювали діти що з ними відбулося!
Винні мають бути покарані!
Зйомки з оголеними дорослими, сексуалізація образу, еротизація дитячого тіла – все це є проявом неповаги до прав дитини, що суперечить Конвенції ООН про права дитини.

Юлия ЛАПОЧКИНА,
специально для рубрики
Новости Украины
сайта Весь Кривой Рог

Добавить комментарий