1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Володимир БОЙКО розповідає цікаві нюанси – як насправді в Україні йде боротьба з корупцією, і кому взагалі в Україні жити добре...

Volodymyr Boiko
30 ноября в 15:17 • Киев
Під рубрикою «Не вкрала*, а заробила в НАБУ»
10 липня 2017 року два журналісти – Деніс Бігус та Христина Бердинських – возили квіти в НАБУ для «агента Катерини», яка впродовж півроку умовляла народного депутата Рознеблата взяти в неї гроші від імені міфічної фірми.
Звісно, якби б у Бігуса та Бердинських були бодай зачатки правосвідомості, вони б знали, що те, чим займається «Катерина», іменується провокацією підкупу й за це Кримінальний Кодекс України передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.
А якби вони були б справжніми журналістами-розслідувачами, то перед тим, як возити квіти, спочатку б з’ясували, де саме живе «Катерина» та на які гроші.
Так ось, ця штатна негласна співробітниця НАБУ, як виявилось, проживає в Конча-Заспі, неподалік від своєї матері, яка також мешкає в цьому елітному селищі, і у позаробочий час заробляє в дуже цікавий, але не в дуже законний спосіб.
До речі, її колишній чоловік – екс-міліціонер – був упійманий на хабарі, тож «Катерина» з корупційними злочинами знайома, що називається, з перших рук.
На фотографії – 4 автомобілі «Катерини», які були виявлені в неї вдома під час обшуку і про які ані Бігус, ані Бердинських чомусь досі не розповіли читацькій та глядацькій громадськості. Обшук проводився, як вже всі знають, у зв’язку з тим, що «Катерина» разом з іншими колегами по, так би мовити, антикорупційній роботі, брала участь у діяльності організованого злочинного угруповання, що займалось підкупом державних службовців.
«Maserati», два «Porsche», «Lexus» - ось як заможно живуть оперативні співробітники НАБУ.
З метою конспірації «Катерина» (Катерина Пом**алова, вона ж Катерина Си**кінь, вона ж Катерина Сік**ська) оформила всі свої автомобілі на свою матір.
А я переконаний, що це – оперативний транспорт Національного антикорупційного бюро України, який використовується для того, щоби агентеси могли втиратись у довіру до високопоставлених корупціонерів.

Під знаком * - замінені з приводу порушення Законодавства України слова...

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини України
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – Володимир БОЙКО

Добавить комментарий