1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Англійка Тоні Роудс з графства Ессекс поділилася історією хвороби двомісячного сина Кьортіса, зараженого COVID-19. За її словами, кілька днів дитина дивно плакала, а в одну з ночей 12 годин поспіль відмовлялася від їжі

090420 31 min

Також читайте -

«Він був дуже сонним і навіть не ворушився, як раніше. Вранці ми помітили, що у нього почервоніла шкіра і запалилися очі. Він періодично кашляв і чхав, був як і раніше сонним і не хотів їсти", - розповіла Роудс.

Батьки відвезли дитину в лікарню. Спочатку лікарі вирішили, що у дитини сепсис через субфебрильну температуру і високе серцебиття. Хлопчику ввели антибіотики, залишили його під наглядом на 48 годин і зробили тест на COVID-19. Кьортіс почав відновлюватися, і його виписали з лікарні. Однак на наступний день прийшли результати тесту на коронавірус, який дав позитивний результат.

"У нього не було високої температури або сухого і безперервного кашлю. Ми ще мало знаємо, як цей вірус проявляється у немовлят. Саме тому ми вирішили поділитися нашою історією і відзначити, на що варто звертати увагу. Будь ласка, якщо вашій дитині стало погано, відведіть її в лікарню», - написала в мережі схвильована мати.

ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Світу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий