1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє «Виконавчий комітет Інгулецької районної у місті Кривому Розі ради», 5-9 березня в Харківському басейні «АКВАРЕНА» відбувся ліцензійний Чемпіонат України з плавання

110321 11 min

Даний турнір був відбірковим на участь в Олімпійських Іграх XXXII в Токіо, на Чемпіонат Європи серед юніорів та дорослих, міжнародні змагання «Multination».

Високі результати на змаганнях показали інгулецькі спортсмени з Кривого Рогу.
Так, спортсменка ФОК АТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» Пікінер Ірина - Майстер спорту України з плавання, Заслужений Майстер спорту України з підводного спорту виборола 3 золота та 1 бронзу, у дисципліні 100 м кроль виконала норматив В на Олімпіаду в Токіо. Тренер спортсменки – Заслужений тренер України з плавання, Заслужений тренер України з підводного спорту – Трофименко Сергій Федорович.

Спортсмен ФОК АТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» Кизименко Давід - Майстер спорту України з плавання - виконав норматив у штатну команду збірної України, відібрався на Чемпіонат Європи з плавання серед юніорів. Тренер – Максімова Оксана Анатоліївна.

2 золоті та 2 срібні медалі виборола вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи №2, Майстер спорту України з плавання Шарафутдінова Ніка. Також юна спортсменка відібралась на Міжнародні старти «Multination».

Вихованець ДЮСШ №2 Чоботар Артем - Майстер спорту України з плавання - виборов срібло, а також виконав норматив у штатну команду збірної України, відібрався на Чемпіонат Європи серед юніорів та Міжнародні старти«Multination».

Вихованець ДЮСШ №2 Владислав Варданян виконав норматив Майстра спорту України. Тренер спортсменів - Біла Ліля Леонтіївна.

Підготував до публікації
Ілля ПЕТРЯК,
спеціально для рубрики
Новини Спорту Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий