1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє Кдкет Официальная Страница, 25 вересня в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулася ІІ частина спортивно-розважального свята «Sportkvest – 2020» (І частина відбулась двома тижнями раніше)

270920 2 min

Цього разу під гаслом «Заряджені природою і спортом!» та з нагоди Всесвітнього дня туризму.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Кривому Розі та дотримуючись усіх санітарних вимог, у заході взяли участь тільки ті здобувачі освіти нового набору, які приступили до навчання з 15 вересня, а саме на базі повної загальної та професійно-технічної освіти, і вперше в історії технікуму - здобувачі освіти, які були зараховані на здобуття професійної освіти.

Добрий початок погожого осіннього ранку гарантував представникам КДКЕТівської спортивної спільноти гарний святковий настрій.

Конкурс яскравих стіннівок, візитівка груп, змагання ерудитів, пісенний конкурс, перетягування канату та різноманітні спортивні естафети – саме в таких розмаїтих етапах SPORTKVESTумірялися силами за першість 8 команд.

Серед учасників спортивного свята панував гарний переможний настрій. Усі команди, що брали участь у змаганнях нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

Загальним переможцем свята журі визнало збірну груп здобувачів освіти І курсу за професіями «Офіціант», «Майстер ресторанної справи» та «Продавець продовольчих та непродовольчих товарів» -ОфМРО-20 та ППНТ-20.

У світі, де панує підступний вірус, де ми занадто ускладнюємо речі, іноді бувають вкрай необхідні окремі моменти, які все ще викликають прості і щирі посмішки, піднімають настрій та об’єднують студентську молодь.

270920 3 min

270920 4 min

Підготував до публікації
Ілля ПЕТРЯК,
спеціально для рубрики
Новини Спорту Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий