1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє Юлій МОРОЗОВ, є в Кривому Розі спортивна суперновина з трошечки сумним присмаком

110820 28 min

На фото - перший вихованець «Пенуел» Християнський Футбольний Клуб з Кривого Рогу, який підписав офіційний контракт з професійним клубом.

До того була не дуже логічна і майже фантастична історія з Anna Sydorenko, яка займалася з чоловічою командою і доросла до футзальної збірної України.

А от тепер - все логічно і так, як має бути. Так, поки що це не Барселона і навіть не Шахтар, але після кількох днів перегляду Максим ШЕВЧЕНКО підписаний 2-ліговим ФК «Нікополь».

110820 29 min

Особливо приємно це ще й тому, що колись криворіжці разом допомогли Максу врятувати зір...

...Це Шева - Макс Шевченко, капітан юніорської (до 17 років) команди «Пенуел». Він талановитий футболіст і дуже відповідальний хлопець. І ще має шанс на професійну кар'єру.

Але. Серйозна проблема з очима. Косоокість по-простому. І зір все погіршується. І це не просто породжує комплекси, і не просто заважає грати у футбол, а й жити повноцінно вже заважає.

Шеву мама виховує сама, а зараз вона ще й без роботи. Грошей особливо ніколи не було, а «дєжурниє врачі» казали, що з очима нічого толком не зробиш.

А тут несподівано виявилося, що можна зробити. І шанси на повне відновлення величезні. І коштує це лише 6 тисяч гривень. Ну і потім ще парочку на спеціальні лінзи і окуляри, щоб докорегувати все. І треба діяти якомога швидше. І операцію можна робити хоч завтра...

Як бачимо, операція допомогла хлопцю з Кривого Рогу розвити природний талант і зробити перший крок у професійний спорт.

110820 30 min

Підготував до публікації
Ілля ПЕТРЯК,
спеціально для рубрики
Новини Спорту Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий