1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (1 Vote)

Як повідомляє Тарик СТРЕТОВИЧ, Футбольний клуб «Гірник» вже офіційно перейменовано на Футбольний клуб «Кривбас» (Кривий Ріг)

030820 8 min

Президентом клубу залишається Костянтин Караманіц. Тренером клубу - Геннадій Миколайович Приходько. Усі гравці переукладають контракти з перейменованим клубом. Базою клубу залишається СК Гірник. Домашній стадіон шахти «Жовтнева».

Останнім часом отримую дуже багато дзвінків та повідомлень від уболівальників та колишніх гравців Кривбассу, якого не стало у 2013 році, до керівників АФУ та інших футбольних клубів про відродження ФК «Кривбас».

Клуб дійсно буде заявлений наступного сезону до Другої Ліги Професіональна футбольна ліга під ім'ям Кривбас.

Всі ми пам'ятаємо, що вся ця "шуміха" почалася після заяви Володимир Зеленський про доручення Юрий Корявченков ВІДРОДИТИ ФК "Кривбас".

Після цього Юрій Валерійович вийшов на Тарика СТРЕТОВИЧА, і вони дуже багато і довго спілкувались, обговорювали усі робочі моменти, необхідні для відродження та заявки клубу до Професійної ліги.

Усім зрозуміло, що головною проблемою є відсутність власної футбольної інфраструктури та стадіону. І єдиним, хто мав потрібні умови, був ФК "Гірник". Тож, після перемовин з Костянтином Федоровичем, було прийнято рішення про перейменування клубу.

Уболівальники до такого перейменування відносяться по-різному. Одні вважають, що не можна з головного конкурента створювати рідний Кривбас, а інші - засумували по Кривбасу і готові прийняти навіть такі умови.

Знаючи любов Костянтина Караманіца до футболу, можна бути впевненими, що команда буде існувати та отримувати фінансування, а з тренером Приходько Г.М. та гравцями, що є в наявності, команда буде боротись за найвищі місця.

Підготував до публікації
Ілля ПЕТРЯК,
спеціально для рубрики
Новини Спорту Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий