1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє Вікторія ХОРЬКОВА (фото) 6 листопада у Кривому Розу у спортивній залі ДЮСШ №2 відбулась першість Інгулецького району зі спортивної аеробіки та черлідінгу серед шкільних команд

Також читайте -

Щороку ці змагання захоплюють усіх вболівальників та глядачів своєю видовищністю, а рівень підготовки команд постійно зростає.
І цього року композиції шкільних команд знову вразили своєю складністю, технічністю та акробатичними елементами!
Тож, за підсумками змагань в категорії «Спортивна аеробіка» у номінації «Маленькі зірочки» було нагороджено команду КЗШ №92, у номінації «Найчарівніші» - КЗШ №73, номінацію «Найартистичніші» отримала команда КЗШ №100.
ІІІ місце посіла команда КЗШ №82, другою стала команда 114-ї школи, і перемогу виборола команда КЗШ №115!
У категорії «Черлідінг» ІІІ місце посіла команда КЗШ №102, срібним призером стала команда гімназії №127, і переможцем стала команда 59-ї школи.

- Вітаємо переможців та призерів! Дякуємо усім командам за участь, яскраві композиції та гарні, позитивні емоції! – повідомляє Вікторія ХОРЬКОВА.