1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

З 10 по 15 травня у Вінниці відбувся чемпіонат України зі спортивної акробатики серед дорослих, повідомляє Управління преси мерії Кривого Рогу

170519 5 min

Вихованці комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №1» Криворізької міської ради, під керівництвом досвідченого тренерсько-викладацього складу стали переможцями та призерами змагань.
Серед змішаних пар переможцями чемпіонату стали Катерина Сидоренко та Руслан Аскеров (тренер Кармазіна Г.В.,хореограф Кожина Н.Л.).
Серед жіночих пар Валерія Кобець та Вікторія Козловська здобули бронзові нагороди (тренер Саберзанова А.А., хореограф Кожина Н.Л.).

170519 4 min
Серед чоловічих групових вправ Руслан Крук, Антон Алєксєєв, Ярослав Набивач та Антон Набивач посіли 4 місце (тренери Послушний С.М. , Кладченко І.О., Кармазіна Г.В.,Халікова Н.О., Мамілова Р.О.).
У жіночих парних вправах 11 місце посіли Поліна Стецюк, Анна Бабанська (тренер Саберзанова А.А., хореограф Шкляєва Є.В.) та 8 місце здобули Софія Христусь, Олена Орловецька (тренер Кармазіна Г.В., хореограф Кожина Н.Л.).