1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

В Тернівському районі на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 110 (директор Туганова О.М.) 24 березня 2016 року відбувся фінал районних спортивних ігор «Олімпійські надії» з волейболу серед юнаків загальноосвітніх шкіл Тернівського району

2603 20

2603 21

2603 22

За підсумками відбіркових турів, в яких прийняло участь 18 КЗШ Тернівського району (180 юнаків), право на участь у фінальних змаганнях вибороли лише 4 команди, а саме: КЗШ №№ 45, 48, 61, 116.
За результатами зустрічей команд впевнену перемогу здобула команда КЗШ № 45, виборовши почесне І місце, ІІ місце посіла команда КЗШ № 116, ІІІ місце – команда КЗШ № 61. Кращим гравцем змагань визнано Лигуна Олександра (КЗШ № 45).
Учасники змагань отримали вітання від депутата міської ради-голови ГО «За рідне місто» Ольги Бабенко та голови комітету з фізичної культури і спорту виконкому Тернівської районної у місті ради Ірини Корженевської.
Також всіх учасників та вболівальників заходу порадували виступи учнів 5-х класів КЗШ № 110 та юної гімнастки – вихованки відділення художньої гімнастики СК «Північне сяйво» Сіренко Софії.
Загальне керівництво заходом здійснено комітетом з фізичної культури і спорту виконкому Тернівської районної у місті ради за фінансової підтримки ГО «За рідне місто». Команда-переможниця та призери змагань отримали кубок та волейбольні м’ячи від ГО «За рідне місто» та грамоти від комітету з фізичної культури і спорту виконкому Тернівської районної у місті ради.
Комітет з фізичної культури і спорту виконкому Тернівської районної у місті ради вітає переможців змагань та висловлює подяку за допомогу в організації та проведенні змагань ГО «За рідне місто», адміністрації КЗШ № 110, суддям змагань: Лагоді І.А. (КЗШ № 48) та Водолазській Н.Л. (КЗШ № 110), а також вчителям з фізичного виховання: Котар В.В. (КЗШ № 61), Шапко І.Л. (КЗШ № 45), Лободі Є.Є. (КЗШ № 116).