ч В Криворізькій гімназії №12 Червоний Хрест провів заходи з психосоціальної підтримки — Новости Кривого Рога
Зелена планета
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як повідомила «Криворізька організація Товариства Червоного Хреста України», на днях команда організації провела заходи з психосоціальної підтримки для учнів Криворізької гімназії №12

Волонтер Червоного Хреста в класі Криворізької гімназії №12

Під час занять в Кривому Розі малеча вчилася приймати різноманіття, розуміти емоції одне одного та знаходити спільну мову навіть у непростих ситуаціях.

Через інтерактивні вправи діти дізнавалися, як підтримувати себе й товаришів, а також розвивати емпатію та взаємоповагу.

Ці заходи є частиною нашої спільної роботи з освітніми закладами міста, спрямованої на створення безпечного простору для розвитку дітей та формування корисних життєвих навичок.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

 

Додати коментар