Як повідомив в Кривому Розі «Відділ розвитку підприємництва Покровського району», 30.10.2024 робоча група з питань легалізації найманих працівників в складі спеціалістів відділу розвитку підприємництва виконкому Покровської районної в місті ради та Криворізької філії Дніпропетровської обласної філії центру зайнятості провела черговий рейд в об'єктах бізнесу району по вул. Федора Караманиць
Моніторингом охоплено на вул. Караманиця в Кривому Розі 16 об'єктів бізнесу.
Надано 2 рекомендації щодо оформлення найманих працівників згідно до трудового законодавства та сплати податку ПДФО до бюджету Криворізької територіальної громади.
В розмові з працівниками звертали увагу на благоустрій прилеглої території, а саме: зовнішній вигляд об'єктів, прибирання території, наявність урн.
Також звертали увагу суб'єктів господарювання на дотримання Закону України «Про мову», в частині дотримання її у зовнішній рекламі, вивісці, режимі роботи об’єкту бізнесу, документації, цінниках, тощо.
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Коментарі
ОНДАТРУ НА КОМIР
Стрічка RSS коментарів цього запису