Зелена планета
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомило «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», у Кривому Розі триває будівництво трьох «підземних шкіл» - протирадіаційних укриттів у закладах освіти

Будівництво підземної школи в Кривому Розі

У Кривому Розі тривають роботи на трьох складних проєктах з будівництва «підземних шкіл» та ремонт 7 підвальних приміщень закладів освіти під створення укриттів.

Триває будівництво другого протирадіаційного укриття підземного типу, яке буде розраховане на 300 осіб. Це - укриття, яке збудують протягом 10 місяців.

Його площа сягає 1025 м². Споруда для укриття буде обладнана необхідними інженерними системами: опалення, вентиляція, водопостачання, каналізація, електропостачання, електроосвітлення, система пожежної сигналізації, системи зв’язку.

Проєктована споруда протирадіаційного укриття (ПРУ) підземного типу має квадратну форму, розмірами 30,0 х 30,0 м та буде розташована під футбольним полем.

Тут буде все для зручного розташування дітей та педагогів: основне приміщення для укриття (5-12 класи) та приміщення для розташування учнів до 11 років (3-4 класи). Вентиляційна система дозволить залишатися людям тривалий час.

В укритті будуть приміщення для зберігання забрудненого верхнього одягу, санвузли, буфет з обладнанням для підтримання нормативної температури їжі, питного режиму, приміщення для зберігання продуктів харчування та запасу води, медичний пункт, приміщення пункту керування та пожежного поста, електрощитова та вентиляційна.

Один із входів у сховище пристосують для маломобільних груп населення.

Проєкт з будівництва укриття реалізується завдяки співфінансуванню, де 70 %– державна субвенція та 30 % – кошти міського бюджету.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг


Додати коментар