Зелена планета
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

«Метінвест Кривий Ріг» публікує звернення Юрія Риженкова з приводу російського теракту на підприємстві Метінвесту

Заводоуправління ПівнГЗК постраждало від ворожої ракети в Кривому Розі

8-го липня стало трагічною датою для Метінвесту. Унаслідок цинічного російського ракетного обстрілу цивільних і промислових об’єктів у Кривому Розі загинули наші колеги.

Ми завжди цінували співробітників як найважливішу складову нашої великої гірничо-металургійної компанії. Сьогоднішня втрата – це величезний удар для кожного з нас.

Від імені всіх метінвестівців висловлюю найглибші співчуття родинам загиблих. У цей важкий для вас час, знайте, ми будемо поруч. Сім’ям загиблих і пораненим співробітників компанія надасть усебічну допомогу.

Ворог відкрито цілить в українські підприємства, які забезпечують життєдіяльність міст, у мирних мешканців, у наших дітей.

У чергового терористичного акту може бути лише одна мета – залякати нас та підло помститися за наш патріотизм, за незламність, за єдність, яку ми сьогодні демонструємо в боротьбі з ворогом.

Ми на боці добра, тож мусимо вистояти, щоб перемогти зло.

Ми ніколи не забудемо, не пробачимо цей злочин країни-агресорки. Він зробить нас ще сильнішими в нашій єдності та бажанні, щоб винні в цій війні та трагедіях в українських сім’ях понесли заслужене покарання.

Схиляємо голови перед пам'яттю жертв російського терору.

Зі щирими співчуттями та глибоким сумом,
Юрій Риженков, генеральний директор Групи Метінвест

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар