Зелена планета
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)

Як повідомила «Криворізька районна державна адміністрація», в медзакладі Криворізького району відбулося відкриття реабілітаційного відділення

Реабілітаційне відділення відкрито при лікарні у Криворізькому районі

На урочистостях були присутні всі, хто долучився до ремонту та облаштування нового відділення - керівництво громади, волонтери, меценати, депутати та медперсонал.

Від імені начальника Криворізької РВА Євгена Ситниченка, гостей привітав заступник начальника Криворізької РВА Дмитро Оганесов.

Нове та сучасне обладнання, затишні палати, привітні лікарі та молодший медперсонал - все це створено для комфортного і швидкого процесу відновлення після операцій та різних видів захворювань. Відділення розраховане на 30 ліжкомісць, крім того пацієнти можуть отримувати медичну допомогу амбулаторно.

«Дякую керівництву лікарні за ініціативність щодо створення таких відділень. Якісна медицина в Україні - це ключове завдання на шляху до високих світових стандартів, і з відкриттям такого реабілітаційного відділення ми робимо важливі кроки на цьому шляху», - зазначив Дмитро Оганесов.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар