Зелена планета
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Дмитро мав великий досвід у коксохімічній справі, але на нашому підприємстві встиг пропрацювати недовго. 14 липня 2022 року він був мобілізований до лав ЗСУ, повідомляє прес-служба АрселорМітал Кривий Ріг

Дмитро Кисельов з Кривого Рогу віддав життя за Україну

Дмитро Кисельов – вимушений переселенець з Донецької області. Там він теж працював на коксохімічному виробництві. В «АрселорМіттал Кривий Ріг» Дмитро працевлаштувався дверевим.

Але його професійний потенціал був настільки великим, що ніхто не сумнівався у його подальшому кар’єрному зростанні.

«З першого дня Дмитро став повноцінним членом нашої команди, я вже бачив у ньому майстра, адже він все схоплював на льоту і любив свою роботу, – говорить старший змінний майстер основної виробничої дільниці коксового цеху КХВ Сергій Царенко. – Працювати біля розпеченої коксової печі нелегко. Як дверевий він відповідав за очищення дверей печі після видачі коксу. Гаряча робота, але Дмитро не скаржився, завжди усміхався, жартував. Шкода, що він недовго працював з нами. Як справжній чоловік та захисник він не вагаючись встав на захист рідної домівки, адже на власному досвіді розумів, яке зло несе війна. Він назавжди залишиться для нас справжнім героєм!»

Як стало відомо нещодавно, Дмитро Кисельов загинув 28 лютого 2024 року поблизу Тоненького Донецької області.

Вічна шана та пам’ять герою!

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг


Коментарі   

+1 #1 Наталя 12.06.2024, 14:20
Вічна шана загиблому
Цитата

Додати коментар