Зелена планета
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

Як повідомив голова КРВА Євген СИТНИЧЕНКО, 2-го квітня в місті Кривий Ріг, відбулася загальна координаційна зустріч представників Управління Організації Об’єднаних Націй з координації гуманітарних справ з керівництвом Дніпропетровської обласної військової адміністрації, Криворізької районної військової адміністрації та органів місцевого самоврядування

Нарада в Кривому Розі з представниками Управління ООН

Обговорили на нараді в Кривому Розі проблеми, з якими доводиться стикатися громадам через воєнну агресію росії на території України, та перспективи взаємодії задля покращення умов життя мешканців та мешканок усіх 15 громад Криворіжжя, включно з містом Кривий Ріг.

З 1-го квітня 2024 року Благодійний фонд «Карітас» почав відновлення в селі Олександрівка Гречаноподівської громади Криворізького району. Робота переважно проводиться задля відбудови теплового контуру домогосподарств.

Також завдяки співпраці Криворізької РВА з представництвом ООН громади району вже отримали 20 водоочисних станції, доставка ще 20 очікується найближчим часом.

Організовано навчання в м. Київ щодо покращення навичок працювати на відповідному обладнанні.

Кожна з громад - 3 міські територіальні громади і 12 селищних - активно беруть участь у грантових програмах для розвитку своїх територій, відбудови та капітальних ремонтів закладів освіти, охорони здоров’я та соціальної підтримки населення.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар


✅ Рейтинг українських казино онлайн з ліцензією КРАІЛ. Найкращі бонуси та фриспіни для нових гравців!