Зелена планета
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

За уточненими даними внаслідок атаки у Довгинцівському районі пошкоджено 68 квартир у 19 багатоповерхівках та 4 будинку приватного сектора, повідомили у Раді оборони Кривого Рогу

 

Патрульні на місці ракетного удару по Довгинцево в Кривому Розі

Вибито 428 вікон у квартирах та під’їздах в Кривому Розі.
Комунальні служби продовжують роботу з усунення наслідків ударів, задіяно 10 бригад.

З 07.00 ранку було розгорнуто Штаб допомоги мешканцям постраждалих квартир для видачі ОСБ, плівки, тарпауліну та іншого у школі №90.

Усі необхідні матеріали були виділені з матрезерва міста і вже на ранок були завезені на місце щоб можна було швидко закрити вибиті вікна. З матеріального резерву міста людям вже видано 8 листів ОSB, 1 180 м. кв. тарпауліну, 850 м. кв. плівки.

Тим людям, які самим важко зачинити вікна допомагають бригади комунальників та управителів. Спочатку вікна будуть закриті, потім склитимуть.

На теперішній час закрито плівкою близько 90% пошкоджених вікон у під’їздах будинків та 90% у квартирах (роботи ускладнюються сильними поривами вітру, але вестимуться і завтра доки всі вікна не будуть закриті), виконується благоустрій території.

Постраждала і ЛЕП, на ній ведуться відновлювальні роботи.
При цьому електропостачання району забезпечене.

Також вже прийнято 58 заявок про надання матеріальної допомоги від міста за пошкоджене майно. Для кожної квартири чи будинку розмір допомоги буде визначатися індивідуально, залежно від завданої шкоди.

Створені у районі комісії проводять поквартирний обхід, за сьогодні складено 73 акти.

Ті мешканці постраждалих квартир, хто з якихось причин не зміг отримати матеріали чи написати заяву на матеріальну допомогу від міста сьогодні, можуть це зробити завтра чи у наступні дні у районному виконкомі за адресою: Дніпровське шосе, 11.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

-1 #1 дурачок криворожский 03.04.2024, 00:34
Надо будет долбануть по белгородскому туалету, чтобы всех обляпало дерьмом
Цитата

Додати коментар


✅ Рейтинг українських казино онлайн з ліцензією КРАІЛ. Найкращі бонуси та фриспіни для нових гравців!