Зелена планета
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

З квітня 2024 року Група Метінвест впроваджують нову модель роботи гірничо-збагачувальних комбінатів у м. Кривий Ріг. ПівнГЗК, ЦГЗК та ІнГЗК об’єднаються під єдиним керівництвом гірничовидобувного департаменту у структурі Операційної дирекції Групи

Ігор Тонєв очолив три ГЗК в Кривому Розі

Очолив департамент Ігор Тонєв, якого також призначено на посаду єдиного генерального директора трьох ГЗК. До цієї посади із 2019 року він був керівником збутової компанії Метінвест-СМЦ, а в Групі Метінвест працює з 2011 року.

З цього часу гірничо-збагачувальні комбінати компанії матимуть єдину адміністративну команду та функціональних керівників. Це дозволить оптимізувати роботу та зробити її ефективнішою у надскладні воєнні часи.

Упровадження нової моделі управління ГЗК сприятиме створенню ефективних наскрізних процесів за всіма напрямами. Зокрема, процеси збагачення руди та виготовлення залізорудного концентрату поєднаються в спільний для всіх комбінатів технологічний ланцюжок. Також зросте ефективність управління резервами та запасами ГЗК Метінвесту.

Через низьку завантаженість на комбінатах є надлишкові потужності та обладнання, що буде розподілене між виробничими майданчиками компанії в Кривому Розі.

Крім того, створення єдиного центру управління дасть змогу оптимізувати однакові бізнес-процеси підприємств та централізувати деякі сервісні функції. Це значно зменшить адміністративні витрати, що, своєю чергою, підвищить економічну стійкість ГЗК.

«В умовах нинішніх викликів, не маючи об’єктивної можливості вивести завантаженість ГЗК на оптимальний рівень, ми шукаємо ефекту від об’єднання їхніх можливостей та бізнес-процесів. Для цього компанія розглядає гірничо-збагачувальні комбінати не як окремі потужності з окремими командами, а як один великий виробничий майданчик та одну велику команду та намагається використати переваги кожного ГЗК в єдиному технологічному ланцюзі. Створення єдиного адміністративно-управлінського центру керування роботою комбінатів, так би мовити, консолідований ГЗК, значно спростить, пришвидшить та збільшить ефективність цих процесів, а також сприятиме створенню нових синергетичних зв’язків між підприємствами», — зазначив генеральний директор Метінвесту Юрій Риженков.

Планується, що в єдиному центрі управління кожен напрям роботи матиме одного функціонального директора й один відділ для всіх ГЗК: наприклад, з виробництва, фінансів, закупівель тощо. Водночас кожен ГЗК збереже свій юридичний статус.

Централізація управлінських функцій ГЗК торкнеться лише адміністративного персоналу й жодним чином не вплине на працівників робітничих професій.

«Головне завдання, яке сьогодні стоїть перед командою гірничо-збагачувального сегмента, – стійке підвищення операційної ефективності з дотриманням виробничих планів та належної якості продукції. Це дасть нам змогу за умов обмеженої завантаженості виробництва працювати з позитивним фінансовим результатом. І нова модель роботи ГЗК відкриває для цього великі можливості. Якщо раніше кожний ГЗК працював як окреме підприємство, то тепер ми справді об’єднуємося в одну велику команду. Це також дає нам змогу ефективно перерозподіляти персонал між ГЗК для оперативного закриття дефіцитів та заміщення послуг сторонніх осіб, ділитися найкращими практиками та швидко їх впроваджувати», — сказав Ігор Тонєв.

Вже 2-го квітня нового генерального директора представили трудовим колективам консолідованого ГЗК. Очікується, що всі перехідні процеси на підприємствах буде завершено протягом декількох місяців.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

-1 #1 пздц 02.04.2024, 20:51
Добрый день Комарады! сегодня дернул за внешнею ручку переднего пассажира. Болт! , не открываться, только изнутри :cry:
Цитата

Додати коментар


✅ Рейтинг українських казино онлайн з ліцензією КРАІЛ. Найкращі бонуси та фриспіни для нових гравців!