Зелена планета
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)

Як повідомляє в соцмережах Ірина ГОЛОДНОВА (фото), на Інгульці в Кривому Розі комунальні робітники «Сансервісу» наносять шкоду екології, хоча повинні природу берегти

В парку на Інгульці в Кривому Розі комунальники палять гілки дерев

На березі ріки на Інгульці в Кривому Розі комунальники палять гілки дерев

Знов розповідає Ірина ГОЛОДНОВА про наслідки «професіоналізму» працівників всім відомого комунального підприємства під назвою «Сансервіс».

Численні звернення громадськості та звичайних мешканців міста до КП «Сансервіс» щодо неправомірного обрізання, яке підприємство називає «омолодженням», ігноруються. В результаті маємо в Кривому Розі скрізь голі стовбури «омолоджених» дерев, які через декілька років будуть першими кандидатами на загибель.

Остання негода з ожеледицею ще раз довела: якби комунальне підприємство своєчасно та правильно виконувала догляд за деревами в парках та скверах, такого масштабу «гілкопаду» в місті не було б.

Адже елементарне порівняння з деревами приватного сектору, де власники правильно кронують старі дерева, обробляють міста зрізу гілок доводить: навіть такі складні погодні умови не призвели до такої біди, яку ми бачили на вулицях міста.

І якщо в цій ситуації «Сансервіс» ще може частково перекласти свої недоліки в роботі на стихійні наслідки, то елементарне порушення Правил утримання зелених насаджень в щоденній роботі пояснень не має.

Мова йде про конкретну ситуацію, яку днями спостерігали мешканці Інгульця в Інгулецькому парку та поруч з ним.

Працівники «Сансервісу» замість того, щоб зібрані гілки подрібнювати спецтехнікою (а вона у місті є!) та потім використовувати як мульчу під деревами або, як варіант, складали б поруч з мангалами для літнього використання мешканцями вже в сухому вигляді - зараз спалюють їх сирими на місці, використовуючи пальне (гілкі не сухі, розпалити вогнище зараз не так просто).

Чи керівництво Інгулецької дільниці підприємства не чуло про небезпечні наслідки спалювання рештків рослин? А якщо таке ж роблять працівники інгулецького «Чистого міста» - то ще гірше... (дивись фото).

Під час спалювання рослин у повітря виділяється велика кількість небезпечних речовин — бензопірен, діоксини та важкі метали. Вони негативно впливають на довкілля та можуть призводити до проблем зі здоров'ям у людей.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

0 #1 дурачок криворожский 14.02.2024, 00:03
Потому что им холодно стало и они захотели погреться после работы
Цитата

Додати коментар


✅ Рейтинг українських казино онлайн з ліцензією КРАІЛ. Найкращі бонуси та фриспіни для нових гравців!

купівля автобусних квитків

купівля залізничних квитків