Зелена планета
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)

Як повідомляє «Слуга Народу. Кривий Ріг», сучасне діагностичне обладнання з’явилось у міській стоматології завдяки іноземним благодійникам

Стоматологія в Кривому Розі отримала від благодійників діагностичне обладнання

Днями до спеціалізованого медзакладу Кривого Рогу, де надають допомогу, зокрема, ВПО та військовим, поставили новітнє устаткування - ортопантомограф. Він дозволятиме робити якісне рентгенологічне дослідження зубів та щелеп.

Техніку від благодійників Norsk Ukrainsk brann- og ambulansestøtte NUBAS та Odd Steinar Rønne доставили за посередництва ГО «Розбудова Та Розвиток Громади», Максима Гаврилюка та за організаційної координації депутатів Криворізької міської ради від «Слуги Народу» Світлани МАКСИМЧУК та Юрія СОВИ.

«Медзаклади Криворіжжя надають широкий спектр послуг не лише городянам, а й нашим захисникам та внутрішньо переміщеним українцям, для яких Кривий Ріг став новим домом. І вчасна діагностика захворювань щелепно-лицевої ділянки важлива, як і всі інші види діагностики, що дозволяють зберегти здоров’я наших людей. Вдячні партнерам за таку різну, але однаково важливу підтримку нашої медицини», - підкреслили депутати.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар