Зелена планета
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як повідомляє громадська організація «Рух Без Меж», будівля 1970-х років, плавальний басейн на вул. Соборності в Кривому Розі за п'ять років і понад 100 млн. бюджетних гривень так і не став доступним для осіб маломобільної групи криворіжців

Плавальний басейна на вул. Соборності в Кривому Розі

«Рух Без Меж» отримав в Кривому Розі відповіді на свої скарги з приводу недоступності для них плавального басейну на Соцмісті.

«...суд приходить до висновку, що відповідачем, в рамках тих можливостей які у нього є та беручи до уваги специфіку будівлі Палацу водних видів спорту ДЮСШ №1 по вул. Соборності, 2 в Металургійному районі м. Кривого Рогу, яку не можливо повністю привести у відповідність до ДБНів, з урахування всіх потреб осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення щодо доступу в приміщення без змін несучих конструкцій такої будівлі, тому відсутні підстави для задоволення позову»...

В додатках до відзиву на позовну заяву Металургійного відділу освіти, який члени РБМ отримали в 2022 році, міститься експертний звіт ДП «ДПІ «КРИВБАСПРОЕКТ» за підписами 6 експертів. В ньому прописано, що проектна документація була розроблена з додержанням нормативів з питань створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

- Шановні наші ветерани. Не хочеться вас засмучувати, та жоден басейн у Кривому Розі на вас не чекає. Перевірено, - саркастично закінчують оповідь в організації Рух Без Меж.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар


✅ Рейтинг українських казино онлайн з ліцензією КРАІЛ. Найкращі бонуси та фриспіни для нових гравців!

купівля автобусних квитків

купівля залізничних квитків