Зелена планета
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як повідомляє «Відділ освіти виконкому Саксаганської районної у місті ради», 7-го листопада у стінах Криворізького ліцею №113 Криворізької міської ради панувала святкова атмосфера, сповнена ентузіазму та творчості, завдяки розважально-пізнавальному святу «Glam Barbie Party», яке провели вчителі іноземної мови для учнів 9 класів району

201123 8 min

На цьому заході в Кривому Розі діти поглибили знання з англійської мови, активно відпочили, отримали безліч позитивних емоцій.

У сучасному світі знання декількох мов - це не просто навичка, але й відмінний шлях до розуміння різноманіття культур. Так як у закладі учні вивчають дві іноземні мови, то і учасникам було запропоновано виконати декілька завдань англійською та німецькою.

Конкурси, пов'язані з життєвими ситуаціями, заохочували, мотивували до спілкування двома мовами. Це був важливий етап для формування навичок комунікації в умовах викликів сьогодення.

«Glam Barbie Party» виявилося не тільки веселим святом, але й ефективним способом знайомства майбутніх десятикласників з мультілінгвістичним середовищем.

Учням 9-х класів, які особисто не змогли приєднатися до освітнього хабу, була надана така можливість за допомогою прямої трансляції освітнього хабу.

У контексті заходу учасники дійшли висновку, що освітній процес може бути захопливим та натхненним, особливо коли він взаємодіє з творчістю.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар